پروژه اکسل

 به نام خدا     اکسل Excel

اکسل Excel  و پروژه اکسل

در این جا می خواهیم در خصوص برنامه اکسل Excel، به گپ و گفت بپردازیم، با پیشرفت تکنولوژی، با پیشرفت برنامه های کاربردی دنیای کامپیوتر، همزمان با پیچیده تر شدن فرآیند های عددی در دنیای امروز، نیاز به برنامه اکسل جهت سامان دادن به اطلاعات و دیتا های خام در اکسل Excel حس میشود. (پروژه اکسل)

خیلی از اوقات اعداد و ارقام زیادی در دسته بندی های مشخص در اختیار ما قرار میگیرد که در فواصل زمانی مختلف تکرار می شوند.

برای تجزیه و تحلیل آنها باید بصورت حرفه ای از برنامه اکسل Excel کمک گرفت.اکسل Excel

طبق تعریف مایکروسافت از برنامه اکسل Excel: این برنامه برای محاسبات ریاضی (با قابلیت انجام محاسبات دشوار ریاضی) و ترسیم نمودار به وسیلهٔ ابزارهای گرافیکی به کار می‌رود.

“مایکروسافت اکسل دارای خصوصیات اصلی تمام نرم‌افزارهای صفحه‌گسترده است.

با استفاده از جدولی متشکل از ردیف‌ها و ستون‌ها می‌توان، داده‌ها و اطلاعات را سازماندهی و همچنین با استفاده از همین داده‌ها، به انجام محاسبات پرداخت، می‌توان با استفاده از رسم توابع و نمودارها، به تجزیه و تحلیل آماری اطلاعات پرداخت.”

درجایی خواندم که طبق بررسی های انجام شده پروژه اکسل و برنامه اکسل Excel یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است.

البته میلیون ها کاربر بصورت مقدماتی از آن استفاده کرده و می کنند و درصد خیلی کمی توانسته اند قابلیت های خاص و کاربردی آنرا بکار بگیرند، قابلیتی که باعث شده در تمامی صنایع ومشاغل به عنوان ابزارکار مدیران و مهندسین در دسترس باشد.

اینجانب نیز تجارب و دانسته های خود را مدیون سالها کار با اکسل Excel برای انجام پروژه اکسل برای مدیر محترم یک شرکت بازرگانی بزرگ هستم که علاوه بر اینکه مشوق من در تهیه برنامه ها و اطلاعات کاربردی بودند، زمینه گذراندن دوره ی Advanced Excel  را نیز نزد یکی از اساتید مرکز مدیریت صنعتی فراهم آوردند(که در همین فرصت از ایشان سپاسگزاری می نمایم).