سایت شرکتی ببتو

سایت شرکتی ببتو

از جمله ویژگی های قالب :

محیط مدیریت کاملا فارسی
دارای فایل راهنمای فارسی
دارای صفحه رسانه کاملا اختصاصی
صفحه نخست عکس اختصاصی
صفحه نمونه کار اختصاصی
صفحه تماس باما اختصاصی
فرم تماس باما اختصاصی بدون نیاز به نصب افزونه
آیکون های شبکه های اجتماعی با امکان مدیرت
پشتیبانی از ناحیه ابزارک
پشتیبانی از دو نوع صفحه بلاگ
اسلایدر نمایش گالری عکس حرفه ای
درج نظرات کاملا بهینه شده و حرفه ای
اسلایدر جذاب و زیبا بدون نیاز به افزونه های اضافی اسلایدر
محیط مدیریت کاملا راحت
سئو و بهینه برای گوگل
سبک و سریع در بارگذاری
امکان تغییر راحت استایل قالب در مدیریت بین ۵ رنگ مختلف
امکان فعال و غیر فعال نمودن آپشن های مختلف از بخش مدیریت

اگر شما هم به دنبال یک قالب شرکتی کاملا ایرانی ولی با طراحی خلاقانه و بقول معروف Creative برای سایت خود و یا مشتریانتان هستید ، قالب شرکتی وردپرس ببتو یکی از جدیدترین محصولات شرکت لیمون تم میباشد که طی تلاش ۲ ماهه طراحی و تولید شده است. اگر به محصولات لیمون تم توجه کرده باشید سعی شده همیشه خلاقیت ، ابتکار و نو گرایی در همه کارها پایه ثابت و اصلی طراحی ها باشد. از این رو با توجه به موفقیت و استقبال مشتریان از قالب های خبری لیمون تم که بر اساس طراحی جدید و ابداعی کمپانی لیمون تم برای اولین بار طراحی شده بود بر این اساس اقدام به ارائه اولین قالب خلاقانه شرکتی وردپرس کاملا ایرانی ببتو کردیم.

قالب وردپرس بِبِتو یک قالب حرفه ای برای استفاده و طراحی سایت هایی در موضوعات ، تجاری ، شرکتی ، بازرگانی ، تبلیغاتی ، شخصی ، نمونه کار ، پزشکی و … میباشد. مثل همیشه یکی از اهداف و مهمترین نقطه نظرات و دغدغه های مجموعه لیمون تم که سادگی و مدیریت راحت قالب برای مشتریان بوده و هست ، این قالب نیز بسیار خلاصه و جمع جور میباشد و هم از لحاظ مدیرت قالب بسیار راحت و آسان میباشد. و همچون قالب های بسیار بسیار پیچیده خارجی که در استفاده از آنها همیشه به مشکل خورده ایم نیست.

از عمده ویژگی ها وامکانات قالب میتوان به گفت قالب شرکتی وردپرس ببتو در ۵ رنگ بسیار جذاب برای اکثر سلایق ارائه شده ، دارای قسمت نمونه کارها و گالری اختصاصی میباشد که نیاز به هیچ افزونه ای نیست. در زیر لیست خلاصه ای از امکانات قالب را میتوانید مطالعه نمایید.

نمونه ی سایت شرکتی ببتو